9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

У компанії «НІБУЛОН» продовжують роботу над формуванням залізничного парку з власними локомотивами

«НІБУЛОН» придбав локомотив та отримав дозвіл від «Укрзалізниці» на подачу та забирання вагонів компанії. Наразі локомотив працює на станції “Миколаїв-Вантажний”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Завдяки переорієнтації на річки та залізницю, компанії вдається мінімізувати використання автотранспорту та таким чином зменшувати навантаження на українські дороги та підвищувати ефективність перевезень. Станом на сьогодні 60% вантажів компанія транспортує водними шляхами (4 млн тонн на рік), 30 % – залізницею, і лише 10 % – автотранспортом. 

У компанії продовжують роботу над формуванням залізничного парку. У минулому році «НІБУЛОН» придбав локомотив ТГМ4. До цього часу локомотив виконував лише вантажні маневри на території морського перевантажувального термінала компанії, але відтепер, отримавши відповідний дозвіл від АТ «Укрзалізниця», тепловоз  «НІБУЛОН» виконуватиме весь комплекс робіт по подачі і забиранню вагонів зі станції “Миколаїв-Вантажний” до перевантажувального терміналу компанії. У 2019-му році для огляду, ремонту та мийки тепловозів у Миколаєві компанія збудувала та ввела в експлуатацію пункт технічного обслуговування залізничного транспорту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають