9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Названі найпопулярніші внутрішні автобусні напрямки літа 2020 року

Найбільш популярними внутрішніми автобусними маршрутами літа 2020 року стали напрямки Київ — Одеса, Харків — Київ, Львів — Київ і Київ — Дніпро.

Про це повідомив гендиректор BlaBlaCar і Busfor в Україні Олексій Лазоренко. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“У травні-червні 2020 роки ринок внутрішніх автобусних перевезень почав поступово повертатися до нормального стану. В період ослаблення карантину, внутрішні автобусні перевезення досить швидко виросли на 50%, в той час, як міжнародні впали на 70-80% у зв’язку із закриттям більшості кордонів “, – зазначив Лазоренко.

Також за словами гендиректора BlaBlaCar і Busfor в Україні, крім очевидних складнощів, викликаних локдауном і виходом з нього, автобусні перевізники змушені боротися з конкуренцією, що виникла на певних маршрутах по Україні.

“Так, у зв’язку з зонуванням регіонів щодо епідеміологічної ситуації, автобусні перевізники підбудовувалися і форматувати свої маршрути, щоб продовжувати роботу і задовольняти попит від пасажирів. Наприклад, маршрут Київ — Варшава з безліччю проміжних пунктів тимчасово скоротився до Київ — Львів”, – додав він.

Також Лазаренко зазначив, що у зв’язку з локдауном і карантином, активний літній сезон, який щорічно починається в травні, змістився на середину липня. У серпні та вересні загальні продажі продовжували рости та практично досягли рівня 2019 роки з невеликим очікуваним просіданням.

“Однак, якщо говорити про внутрішні рейси, то 50% зростання рік до року зберігається й досі. Природно, так звані сезонні маршрути (в сезон відпусток і канікул) відновилися швидше за інші. У топ найбільш популярних курортних напрямків увійшли: Затока, Одеса, Коблево — без сюрпризів “, – підкреслив Лазаренко.

В період ослаблення карантину, за словами Лазаренка, також відбулося істотне збільшення пасажиропотоку між невеликими містами України.

“Ми пов’язуємо цей тренд з тим, що в карантин багато українців по можливості виїхали з великих міст ближче до рідних, щоб максимально ізолюватися”, – підсумував гендиректор BlaBlaCar і Busfor в Україні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають