9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Нацгвардія вперше доставила речове майно літаком (відео)

Національна гвардія України оптимізувала доставлення речового майна до військових частин шляхом залучення повітряного транспорту.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Таким чином заощадили ресурси та час, які були затрачені при використанні наземного транспорту для логістичного забезпечення.

Днями відбулися навчально-тренувальні польоти авіації Національної гвардії України. Під час цих тренувань вперше було доставлено речового майна в об’ємі близько 54 м3 до військових частин Центрального територіального управління НГУ, а саме взуття, форма одягу за сезоном, спальні мішки, транспортні сумки та білизна.

Тренування і доставлення речового майна здійснювалася військовим вантажним літаком АН-72.

Льотчики Нацгвардії оптимізували та пришвидшили доставлення речового майна задля того, щоб зменшити час та витрати під час виконання тренувальних польотів.

Майно доставлялося до військових частин з центральної бази забезпечення. Раніше транспортування та доставлення речового майна здійснювалася до 3 діб, а на даний момент під час навчань це було зроблено в найкоротший термін.

Надалі авіацією Національної гвардії України будуть здійснюватися інші транспортування для логістичного забезпечення військових частин по всій території України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають