9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Найпривабливішою для інвесторів в Україні стала логістична галузь – експерти

Зараз логістична галузь є найцікавішою для інвесторів. Це не будуть багатомільярдні інвестиції, але в цій сфері ми можемо розраховувати на значний ріст.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroPortal.ua.

Таку думку висловив генеральний директор «УкрАгроКонсалт» Сергій Феофілов під час Agro&Food Security Forum, який відбувся у Варшаві за організації «Співтовариства виробників і споживачів бобових України» та агенції «УкрАгроКонсалт».

«Частина українських підприємств уже збудувала термінали, експортні хаби в Західній Україні — невеликі елеватори, до яких підведена вузькоколійна європейська залізна дорога. Завдяки цьому ми маємо гарантію швидкого повернення інвестицій. І також це дуже привабливе рішення для виробників зернових», – заявив він.

Говорячи про еволюцію росту логістики, експерт підкреслює, що раніше 100% сільгосппродукції транспортувалося морським шляхом, але з березня до червня Україна перейшла на автотранспорт і залізницю. Відновлення в серпні роботи окремих морських портів дозволило збільшити сумарний експорт. 

«Однак й інші транспортні шляхи продовжують відігравати важливу роль. Досвід, який ми здобули протягом останніх 7 місяців, спонукав ринкових операторів використовувати альтернативні види транспорту. Ринок просто зрозумів, що можна ефективно вивозити збіжжя не тільки морем, а й іншими шляхами на доступні для України ринки збуту», — резюмує Сергій Феофілов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають