9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу “річка-море” Дніпро-AV-01 проєкту D-6000.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Партія ячменю в кількості 5 тисяч тонн в рамках контракту продажу товару була поставлена ​​компанії “Агропросперіс” із завантаженням на панамакс ZOE.

“Група компаній “Гермес-Трейдінг” та “УкрАгроКом”, холдинг “АгроВіста” у співпраці з партнерами продовжує розвиток річкової логістики та розширює її можливості не тільки працюючи на банці Трутаєва, в порту Одеса, Чорноморськ, а також працюючи з терміналами порту Південний”, – йдеться в повідомленні холдингу.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Ізмаїлі 19 вересня 2020 року відбувся урочистий спуск на воду найбільшої баржі, побудованої в історії незалежної України, – 128-метрового несамохідного судна Дніпро-AV-01 проєкту D-6000.

Довжина несамохідного судна типу “річка-море” – 127,6 м, ширина – 16,3 м, осадка – 3,8 м. Надводний габарит порожнього судна – 6,7 м, водотоннажність в прісній воді 6000 тонн, в морській воді на осадку 3,8 м – 7418 тонн. Судно має два трюми, що дозволяє одночасно перевозити два різних типи вантажів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають