9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

На термінал DP World TIS у порту Південний заходить турецька контейнерна лінія Akkon Lines

Контейнерний термінал DP World TIS Pivdennyi обслуговуватиме новий Чорноморський сервіс в партнерстві з турецькою контейнерною лінією Akkon Lines.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що цей регулярний щотижневий сервіс забезпечить пряме і швидке сполучення між контейнерним терміналом в порту Південний і ключовими турецькими портами Амбарлі та Гебзе.

Відповідну угоду підписали 26 серпня генеральний директор терміналу DP World TIS Pivdennyi Ігор Жигор і генеральний директор AKKON Shipping Салім Ішіл.

Перший суднозахід на DP World TIS Pivdennyi очікується у першій декаді вересня.

“Більш короткі і гнучкі маршрути прискорять морську логістику між DP World TIS Pivdennyi та Туреччиною, і спростять українському бізнесу вихід до решти турецьких портів, зокрема, Гемлік, Мерсина та Аліага. Як наслідок, українські вантажовласники зможуть отримати додатковий зручний доступ до середземноморських і північноафриканських ринків”, – йдеться в повідомленні DP World TIS Pivdennyi.

blank
Контейнерний термінал ТІС у порту “Південний”

“Ми вперше виходимо на ринок України, яка є лідером за обсягами контейнерообігу на Чорному морі та має стратегічно важливе розташування. Ця співпраця дасть нам доступ до мультимодальної інфраструктури українських партнерів, включаючи мережу т. н. сухих портів і залізничних терміналів”, – зазначив Ігор Богданов, директор AKKON Shipping Ukraine, агент Akkon Lines в Україні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають