9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Миколаївський портовий термінал ЕВТ завантажив найбільше судно з початку своєї роботи

У Миколаєві портовий термінал ЕВТ завантажив найбільше у своїй історії судно з максимальною інтенсивністю, обробивши панамакс Georgia T.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Дедвейт балкера складає 80,41 тисячі тонн, довжина – 229 м, ширина – 32 м. Для навантаження зерна на судно були залучені одночасно дві суднонавантажувальні машини.

“На початку 2021 року ми ввели в експлуатацію другу суднонавантажувальну машину NEUERO й інтенсивність обробки суден зросла у два рази. За добу можемо вантажити близько 35-40 тис. тонн. Це найбільш конкурентний показник в акваторії Миколаєва”, – зазначив директор портового оператора “ЕВТ Грейн” Сергій Гунько.

Біля причалу ЕВТ на судно класу панамакс Georgia T завантажили більшу частину суднової партії – 49 тис. тонн за 1,5 доби. Решта 22 тис. тонн були відвантажені на баржі для дозавантаження балкера на рейді. Всього судно взяло на борт 71 тис. тонн кукурудзи.

blank

Зазначимо, що у 2020 році термінал ЕВТ перевалив 2,22 мільйона тонн вантажів.

Крім того, варто нагадати, що у 2019 році термінал ЕВТ в порту Миколаєва вперше прийняв на завантаження судно класу панамакс, а торік почав будувати новий причал з “екологічних” шпунтів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають