9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

МТП «Південний» придбає у Liebherr два навантажувачі за 16 млн грн

«Торговий дім «Армада ЛТД», офіційний представник компанії Liebherr в Україні, виграв тендер на постачання ДП «Морський торговельний порт «Південний» двох фронтальних навантажувачів ковшів загальною вартістю 16,3 млн грн.

Про це свідчить відповідний тендер у системі Prozorro, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Відповідно до вимог, техніка призначена для перевантаження навалочних та насипних вантажів, переміщення вантажів з підпалубного простору на просвіт трюму судна, використання на складських майданчиках, а також у будівельних та ремонтних роботах.

Машини мають бути оснащені дизельним двигуном об’ємом не більше ніж 5000 куб. см, а потужністю щонайменше 100 кВт. Їхня експлуатаційна маса не повинна перевищувати 13,5 т.

Додатковою умовою є можливість стропування для підйому та опускання краном до трюму судна. Крім цього, кузов агрегатів має бути пофарбований додатковим шаром антикорозійного покриття.

В аукціоні також брало участь ТОВ «Аглоско Україна», яке запропонувало за постачання навантажувачів 16,4 млн грн. Тепер переможець має надати додаткові документи для укладання контракту на відвантаження техніки. Порт очікує на постачання агрегатів до 1 січня 2022 року.

Раніше МТП «Південний» вибрав постачальників фронтальних навантажувачів та ковшів на загальну суму 40,5 млн грн. Тендери виграли ТОВ «Торговий дім «Армада ЛТД», яка є представником компанії Liebherr в Україні та латвійська компанія Bleste.

Після цього порт закупив у Liebherr ще два гідравлічні повноповоротні навантажувачі з ковшами загальною вартістю 65,6 млн грн. Підприємство має бути забезпечене новою технікою до 1 січня 2022 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають