9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

Молдова спростила транзит для українських залізничних вантажів

Уряд Молдови затвердив модифікований протокол до Угоди між Республікою Молдова та Україною про діяльність залізничного транспорту.

Передає Промисловий Портал з посиланням на АРК-inform.

Протокол передбачає усунення операцій подвійного, а на деяких ділянках – потрійного контролю митних і прикордонних органів.

Таким чином, буде спрощено процедури залізничного транзиту вантажів територією України з пунктом призначення в Молдові та Румунії та територією Молдови з пунктом призначення в Україні та Румунії, що дозволить збільшити обсяги вантажів, що перевозяться залізничним транспортом.

Також логістичні ланцюжки будуть змінені шляхом перенаправлення перевезення вантажів з автомобільного сегмента на залізничний сегмент.

В результаті буде знижено навантаження на національні дороги, що призведе до збільшення обсягів транзитних вантажів територією Республіки Молдова і позитивно вплине на національну економіку.

“Проєкт вносить зміни щодо ліквідації контролю митних та прикордонних органів України на станції Рені. Це дозволить скоротити час транспортування товарів з/в портовий комплекс Джурджулешти або Румунію і позитивно вплине на кінцеву вартість товарів, що експортуються/імпортуються бенефіціарами з Республіки Молдова, зменшуючи витрати на транспорт”, – прокоментувала затвердження документа міністр інфраструктури Молдови Лілія Дабіжа.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають