9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Модернізований приміський електропоїзд Укрзалізниці вийшов на маршрут Львів-Сянки-Львів (фото)

В “Укрзалізниці” повідомили, що після капітального ремонту на Київському електровагоноремонтному заводі вирушив у свій перший рейс приміський електропоїзд ЕР2-1232. Він курсуватиме за маршрутом Львів-Сянки-Львів.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Електропоїзд курсуватиме щодня: відправлення зі Львова о 09:25 та прибуття на станцію Сянки о 13:50. Назад зі станції Сянки поїзд відправляється о 14:50 і прибуває до Львова о 19:26.

“Оновлений поїзд пристосований для перевезення маломобільних груп пасажирів, тому маршрут для нього обраний не випадково. Станція Сянки знаходиться за 2 км від села Яворів Турківського району, де функціонує унікальний Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів”, – йдеться у повідомленні.

У поїзді обладнано місця для пасажирів з дітьми, передбачено місця для зручного перевезення велосипедів та гірськолижного спорядження.

Під час ремонту у вагонах поїзда відновлено внутрішнє салонне обладнання: замінено сидіння на м’які комфортабельні, встановлено світлодіодне освітлення.

Також капітально відремонтовано колісні пари, допоміжні машини, гальмівне та електрообладнання, а кабіни управління обладнали зовнішніми камерами для огляду електропоїзда на дорозі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають