9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Модернізований на київському заводі електропотяг запустили на новий маршрут Бахмут-Харків

АТ “Укрзалізниця” запустила за маршрутом Бахмут – Харків – Бахмут модернізований електропотяг.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Це новий маршрут, що сполучає Донецьку та Харківську області.

“Запускаємо ще один новий залізничний маршрут Бахмут-Харків-Бахмут, який значно покращить мобільність мешканців сходу України. Тут курсуватиме сучасний модернізований електропоїзд, який нещодавно відремонтований на власному підприємстві АТ УЗ”, – повідомив голова правління “Укрзалізниці” Олександр Камишин.

blank
Фото: Укрзалізниця

У складі електропоїзда 8 вагонів, у яких встановлені крісла з покращеними ергономічними властивостями, змонтовано сучасне освітлення, систему звукового та візуального сповіщення пасажирів.

Також поїзд пристосований для перевезення маломобільних груп населення та має місця для велосипедів. Усі роботи з модернізації електропоїзда було виконано на ПрАТ “Київський електровагоноремонтний завод”.

З Бахмута поїзд №7096/7057 відправляється щодня об 11:25 та прибуває до Харкова о 15:28. Назад він вирушає о 18:53 і прибуває до Бахмута о 23:00. Також поїзд робить зупинки на станціях Сіль, Сіверськ, Ямпіль, Лиман, Святогірськ Ізюм, Основа та інші.

blank
Фото: Укрзалізниця

Крім цього, складаючи графік, в “Укрзалізниці” передбачили низку зручних пересадок. Так, у напрямку Балаклії, Ізюму, Святогірська, Лимана, Бахмута можна пересісти з наступних поїздів:

  • №886 Ворожба – Суми – Харків, прибуття о 17:04;
  • №724 (Інтерсіті+) Київ – Харків, прибуття о 18:11;
  • №6025 Козача Лопань – Харків, прибуття о 18:30;
  • №6554 Куп’янськ-Узл – Харків, прибуття о 18:36.

У напрямку Лозової, Слов’янська, Куп’янська, Рубіжного, Лисичанська, Попасної можна пересісти з поїзда №886 Ворожба – Суми – Харків, прибуття о 17:04.

Останні новини:

Зараз читають