9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

“Міжнародні Авіалінії України” консолідували понад мільярд гривень прибутку з початку року

Авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” за підсумками роботи протягом 9 місяців 2021 року консолідувала чистий прибуток у розмірі 1,08 млрд грн. При цьому показник EBITDA було зафіксовано на рівні 2,7 млрд грн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Такий ефект викликаний, перш за все, високою сезонністю авіаперевезень протягом 3 кварталу 2021 року і тим, що його фінпоказники завжди вищі у порівнянні з іншими кварталами. Об’єктивно літо 2021 року стало періодом активізації пасажирського авіатрафіку порівняно з 2020 роком, чому сприяли й темпи вакцинації та пом’якшення карантинних вимог для туристів у різних країнах”, – йдеться у повідомленні авіаперевізника.

Також повідомляється, що окрім суттєвого сезонного фактора, визначальний вплив на позитивний ефект 3-го кварталу справив низка інших економічних факторів. Серед них – посилення гривні до долара у зазначений період, а також реструктуризація заборгованостей МАУ перед контрагентами.

blank

При цьому МАУ продовжує системну роботу щодо повернення коштів за скасовані рейси через пандемію Covid-19.

“Зокрема, за 10 місяців 2021 року авіакомпанія повернула пасажирам понад 32 млн доларів”, – додали в МАУ.

В авіакомпанії додали, що загалом за весь період роботи в кризових умовах під час пандемії з квітня 2020 року по 31 жовтня 2021 року компанія забезпечила повернення понад 56 млн доларів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають