9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

Міжнародні авіалінії України поповнили свій флот першим Embraer 195

Сьогодні, 12 березня, авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” (МАУ) поповнила свій флот середньомагістральним вузькофюзеляжним літаком Embraer 195.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Повітряне судно отримало реєстраційний номер UR-EMG і стало 6-м за рахунком Embraer в парку авіакомпанії.

Літак має 116 посадкових місць у двокласовому компонуванні. Крім того, як інформують в компанії, пасажири зможуть користуватися перевагами продукту преміум-економ класу на середньомагістральних і внутрішніх рейсах авіакомпанії.

Повітряне судно буде експлуатуватися по близькомагістральній та регіональній мережі МАУ і почне виконувати перші комерційні рейси вже в першій половині березня.

У 2019 МАУ планує отримати також і другий Embraer 195.

“Embraer 195 UR-EMG – це перше надходження в рамках програми реінжинірингу флоту МАУ у 2019 році, — заявила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька. – Цей тип повітряних суден дозволить авіакомпанії працювати більш ефективно, бо стане адекватною заміною літаків Boeing-737 “класичного покоління”, повністю виведених з флоту МАУ в кінці минулого року. Така заміна, зокрема, буде особливо актуальна на внутрішніх рейсах, оскільки не всі регіональні аеропорти України на даний момент здатні приймати більш важкі та пасажиромісткі літаки Boeing 737-800 “нового покоління”.

Нагадаємо, що на початку минулого року глава наглядової ради МАУ Арон Майберг повідомив, що авіакомпанія до 2020 року збільшить свій парк літаків Embraer з 5 до 11 одиниць.

Зараз флот МАУ налічує 41 літак різних модифікацій. Середній вік літаків МАУ становить 11,6 років.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають