9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Між Харковом й Тираною планують відкрити прямі авіарейси

В рамках розширення туристичного співробітництва Харківської області з Албанією планують відкрити пряме авіасполучення між Харковом і Тираною.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на wing.com.ua.

Це питання, серед інших, обговорювалося під час зустрічі голови Харківської ОДА Юлії Світличної та Надзвичайного і Повноважного Посла Албанської Республіки в Україні Шпреси Курети, присвяченій 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною і Республікою Албанія.

“Ми стаємо ближче не тільки в бізнес-відносинах, але і в туристичній галузі. Для українців Албанія стала одним з популярних туристичних напрямків. З Києва є прямі рейси до Тирани. Було б важливо і дуже добре відкрити прямий рейс в Албанію з Харкова. Це дало б поштовх не тільки в галузі туризму, а й в освіті та бізнес-сфері. Я знаю, що над цим планом зараз працюють і хотіла б попросити вашої допомоги”, – звернулася до глави ХОДА посол.

Світлична запевнила, що в питанні впровадження прямого авіасполучення між Харковом і Тираною, так само як і в запропонованому відкритті на базі одного з харківських ВНЗ Центру вивчення албанської мови “з боку ХОДА буде надана вся необхідна підтримка”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають