9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Мінінфраструктури збільшить граничний термін експлуатації вагонів-цистерн

Міністерство інфраструктури збільшить граничний термін експлуатації вагонів-цистерн. Таку інформацію оприлюднив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ “Укрзалізниця” Валерій Ткачов.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Чиновник оприлюднив “Довідку до наказу Міністерства інфраструктури України від 29.03.2022 № 267 “Про затвердження Змін до термінів продовження експлуатації вантажних вагонів (крім вантажних вагонів підприємств технологічного залізничного транспорту, призначених для переміщення вантажів у виробничих цілях” у межах території).

Наказом збільшується граничний термін експлуатації вагонів-цистерн для перевезення харчових продуктів з 45 до 60 років, а також встановлюються терміни продовження експлуатації вагонів-цистерн для перевезення в’язких нафтопродуктів, які раніше не встановлені.

“Таким чином, у 2022-2023 роках усі існуючі вагони-цистерни для перевезення харчових продуктів та вагони-цистерни для перевезення в’язких нафтопродуктів зможуть пройти дыагностику та продовжити експлуатацію”, – наголошується у документі.

Як пояснив Валерій Ткачов, зараз наказ МІУ №267 знаходиться на реєстрації в Мін’юсті.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають