9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Мінінфраструктури призначило «Укртехконтроль» органом сертифікації колісних транспортних засобів

Міністерство інфраструктури України (МІУ) призначило ТОВ «Укртехконтроль» органом із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів.

Про це повідомляється на сайті Міністерства, передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на GMK center.

Відповідний наказ №662 було підписано 6 грудня 2021 року. Згідно з документом, орган проводитиме сертифікацію МС категорій М 1-3, N 1-3, O 1-4, та L 1-7, що були в експлуатації.

Контроль за виконанням цього наказу здійснюватиме заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм.

Транспортні засоби категорії М 1-3 – це автобуси для перевезення пасажирів, які мають від 8 і більше місць для сидіння, а технічно допустима вага може перевищувати більше 5 т.

Транспортні засоби категорії N 1-3 – це машини для перевезення вантажів, максимальна маса яких становить від 3,5 т та більше 12 т.

Транспортні засоби категорії Про 1-4 – це причепи, максимальна маса яких становить від 0,75 т до 10 т.

Транспортні засоби категорії L 1-7 – це двоколісні, триколісні, чотириколісні ТЗ з ДВЗ або іншими двигунами, максимальна швидкість яких може досягати понад 50 км/год (моторолери, квадроцикли, трицикли, мотоцикли).

ТОВ «Укртехконтроль» зареєстровано у 2013 році у Вінниці. Керівником організації є Сергій Лавренко. Статутний капітал підприємства складає 1 тис. грн. Основний вид діяльності – технічні випробування та аналізи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають