9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

Мінінфраструктури погодило проєкт будівництва 47 суден для Українського Дунайського пароплавства

 • Міністерство інфраструктури України підтримало реалізацію інвестиційного проєкту ПрАТ “Українське Дунайське пароплавство” – Dnipro Transportation.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Відзначається, що це рішення є важливим кроком для укладення відповідних кредитних угод з міжнародними фінансовими організаціями.

  Інвестиційний проєкт Dnipro Transportation передбачає будівництво 16 буксирів-штовхачів з гібридними дизельними двигунами, 31 баржу класу Європа-2, будівництво і капітальний ремонт 5 локацій для відстою та технічного обслуговування флоту.

  Загальна вартість проєкту становить понад 200 мільйонів доларів.

  “Проєкт Dnipro Transportation відповідає пріоритетам державної політики та є практичною імплементацією недавно прийнятої Кабінетом міністрів України “Національної економічної стратегії на період до 2030 року”, – йдеться в повідомленні Українського дунайського пароплавства.

  Суховантаж “Ізмаїл” морського флоту УДП

  Також повідомляється, що надалі УДП продовжить працювати над реалізацією масштабного проєкту Dnipro Transportation з міжнародними фінансовими організаціями, Міністерством фінансів України, транспортним комітетом Верховної Ради України для отримання відповідних державних гарантій і залучення до проєкту ширшого кола міжнародних партнерів на взаємовигідних комерційних умовах.

  “Реалізація проєкту Dnipro Transportation дозволить здійснити заходи з відродження річкового шляху E-40, використовувати транзитний потенціал річки Дніпро завдяки відновленню вантажоперевезень, а також зменшить навантаження на українські дороги та залізницю, і, крім того, створить замовлення для суднобудівної галузі та зменшить обсяг викидів забруднюючих речовин в атмосферу”, – підсумували в УДП.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий...

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».Передає Національний Промисловий Портал з...

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного виконання замовлень Міноборони кореспондентам АрміяInform...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва автобусів Karsan.

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в рамках підписання Меморандуму про співпрацю Університету...

  Зараз читають

  Дві третини ракето-космічної продукції України імпортували США та Саудівська Аравія

  Про результати господарської діяльності підприємств, що входять до складу Державного космічного агентства України у 2020 році повідомив...

  З початку року МАУ перевезла понад 300 тисяч пасажирів

  Авіакомпанія МАУ за період з січня по березень 2021 року виконала 2 540 рейсів та перевезла 322...

  У японському місті Нагоя відкрили першу українську недільну школу

  У японському місті Нагоя відкрили першу українську недільну школу. Також це перший такий навчальний заклад у Японії,...

  “Електроважмаш” після сертифікації братиме участь в тендерах “Укрзалізниці” на ремонт та модернізацію локомотивів

  ДП "Електроважмаш" в середині квітня отримає сертифікат, який дозволить підприємству брати участь в тендерах "Укрзалізниці".