9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

Мінінфраструктури готове продовжувати пілотний проєкт з допуску приватних локомотивів до залізничних перевезень

Міністерство інфраструктури України планує розпочати підготовку відповідних документів для продовження експериментального проєкту з допуску приватних локомотивів до роботи на окремих маршрутах залізничних шляхів загального користування.

Про це сьогодні на зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відповідаючи на питання про те, яка позиція МІУ щодо продовження пілотного проєкту ще на два роки, Криклій, зокрема сказав:

“Якщо коротко, то так. Як і будь-який пілотний проєкт цей передбачає, що є гіпотеза, як все повинно працювати. Потім, протягом певного часу, яке було виділено на цей пілот, ми звітуємо, розуміємо які є помилки і як краще удосконалити. Але я вже розумію, що потрібно буде це продовжити, тому будемо готувати відповідні документи”.

Як сказано в повідомленні на сайті МІУ за підсумками зустрічі в ЄБА, “Мінінфраструктури ініціює продовження експериментального проєкту по допуску суб’єктів приватної тяги на залізницю на III квартал 2021 року, враховуючи необхідність подальшого відпрацювання технічних і технологічних особливостей реалізації доступу до залізничної інфраструктури”.

blank

Зазначимо, раніше Європейська Бізнес Асоціація пропонувала продовжити пілотний проєкт по допуску приватних локомотивів до роботи на окремих маршрутах залізничних шляхів загального користування на 2 роки. В ЄБА відзначали, що поки укладено договір тільки з одним учасником проєкту, також до проєкту допущений другий учасник.

Почати перевезення обидва учасники зможуть не раніше, ніж через 2-3 місяці, що не дасть необхідну статистику по різних регіонах і за різними маршрутами. Для успішної реалізації експериментального проєкту необхідний повний календарний рік – обкатка локомотивів і їх супровід. Вони повинні пройти повний сезонний тест, вважають представники бізнесу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають