9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Метінвест доставив гуманітарну допомогу з Китаю для боротьби з коронавірусом в Україні

Група Метінвест профінансувала доставку гуманітарного вантажу з Китаю із засобами захисту та медичним обладнанням для боротьби з пандемією коронавірусу в Україні. Устаткування на суму понад 1 мільйон доларів США за три місяці зібрало Посольство України в КНР від китайських державних і провінційних органів влади, приватних організацій, асоціацій, фондів, підприємств і жителів країни.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу групи Метінвест

На борту українського військового літака ІЛ-76 доставлені тести на коронавірус, медичні захисні маски, респіратори, захисні костюми, рукавички та окуляри, апарати штучної вентиляції легенів, дезінфектори та інфрачервоні термометри.

Державне підприємство «Укрвакцина» розподілить медикаменти між органами влади, медичними установами та вищими навчальними закладами Києва та Київської області, Харківської, Одеської, Волинської, Львівської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської, Житомирської та Сумської областей.

Організація авіаперельоту з Пекіна до Борисполя обійшлася Групі у 250 тисяч доларів. Літак приземлився в Борисполі вранці 24 червня. Гуманітарний вантаж зустрічали заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін, заступник міністра охорони здоров’я України Ігор Іващенко, Посол Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжун і генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

Юрій Риженков, генеральний директор Групи Метінвест:

«Група Метінвест, як і Фонди її акціонерів Ріната Ахметова і Вадима Новінського, з перших днів включилася в боротьбу з коронавірусів в Україні — спільно на ці цілі було направлено вже близько 500 мільйонів гривень. За домовленістю з Міністерством охорони здоров’я та Міністерством закордонних справ України Метінвест прийняв рішення профінансувати рейс, що перевозить гуманітарний вантаж, який був переданий українцям простими громадянами Китаю. Це жест доброї волі з боку китайського народу, який ми високо цінуємо».

Фань Сяньжун, Посол Китайської Народної Республіки в Україні:

«У цій спільній боротьбі з новим вірусом потрібні зусилля всіх відповідних сторін — центрального і регіонального уряду, підприємств. Бізнес тут необхідний. Тому український і китайський бізнес тісно взаємодіють один з одним. Україна підтримала Китай на самому початку епідемії, і ми своєю чергою приходимо на допомогу в той момент, коли це потрібно вашій країні».

Євген Єнін, заступник міністра закордонних справ України:

«Це жест солідарності китайського народу з українським у протидії епідемії COVID-19. Я хочу висловити щиру подяку представникам уряду Китаю, структурам, які передали цей гуманітарний вантаж, а також компанії Метінвест, яка профінансувала рейс для доставлення цього вантажу».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають