9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Червня, 2023

МАУ вводить преміум-економ клас на середньомагістральних рейсах

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» з 1 грудня має намір впровадити сімейство тарифів преміум-економ класу на своїх середньомагістральних рейсах.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Крылья.

До цього преміум-економ клас пропонувався тільки на далекомагістральних маршрутах МАУ. Квитки можна придбати на офіційному веб-сайті МАУ, в касах, а також в агентської мережі.

Сімейство тарифів преміум-економ буде цікаво перш за все тим пасажирам, які зацікавлені придбати квиток з повним набором послуг – багажем, харчуванням і вибором місця в салоні. Продукт «преміум-економ» буде включати перевезення двох валіз вагою до 23 кг кожена, одне місце ручної поклажі вагою до 7 кг і розмірами 55х40х20 см, а також додаткову одиницю ручної поклажі вагою до 5 кг і розмірами 40х30х10 см.

Також у вартість квитка входить харчування. При бажанні пасажир може безкоштовно замінити його спеціальним меню – вегетаріанським, кошерним, дитячим, без вмісту свинини, морепродуктами або індійським сетом «Пряна Індія» – не пізніше, ніж за 36 годин до вильоту. Також для цього сімейства тарифів пропонуються безалкогольні – чай, кава, сік – і алкогольні напої – вино і пиво.є

Крім цього, пасажири, які подорожують в преміум-економ класі зможуть пройти реєстрацію в аеропорту біля стійок бізнес-класу без збору за надання посадкового талона за 2 години до вильоту або ж безкоштовно вибрати собі комфортне місце в режимі онлайн під час бронювання, або за 14 днів до відправлення рейсу, використовуючи інструмент управління бронюванням на сайті МАУ. Їм також надається можливість пріоритетної посадки на борт. Ще одна перевага даних тарифів – це їх гнучкість і мінімальна кількість обмежень, яке дозволяє пасажиру безкоштовно міняти дату і час вильоту, а також зробити повернення вартості квитка у повному обсязі.

«Зростання популярності преміум-економ класу стало глобальним авіаційним трендом в 2018 році. Велика кількість квитків в цьому класі стали пропонувати перевізники з Європи, Азії, Близького Сходу та Північної Америки, – зазначила директор з комунікацій Євгенія Сацька. – Сьогодні авіакомпанії розглядають це як хорошу альтернативу для тих, хто не має можливості придбати квиток бізнес-класу, але прагне до певного рівня комфорту на довгих маршрутах, в той час МАУ вирішила запропонувати таку можливість пасажирам на середньомагістральних рейсах».

Автор Крылья

Останні новини:

Зараз читають