9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

МАУ розгляне можливість придбання літаків Airbus для подальшого оновлення флоту

МАУ може розглядати літаки Airbus для подальшого оновлення свого середньомагістрального флоту, повідомив президент МАУ Юрій Мірошников в інтерв’ю avianews.com, яке буде опубліковано в понеділок.

Передає Національний Промисловий Портал.

«Ми були досить близькі до запрошення на тендер Boeing і Airbus для укладення довгострокового договору на постачання літаків під свій план розвитку. Але план розвитку на сьогодні призупинено. Йде період стабілізації. Як тільки відновимо реалізацію плану розвитку, ми, швидше за все, будемо виходити на конкурс між двома постачальниками», – розповів глава МАУ.

За словами Юрія Мірошникова, на даний момент основною альтернативою оновлення літаків Boeing 737-800/900, що знаходяться в парку МАУ, є модель Boeing 737 MAX, і на даному етапі авіакомпанія не розглядає відмову від цього типу.

«Після того, як сертифікація модифікацій пройде в США, Європі, Україні, країни почнуть знімати заборони на польоти цих літаків не тому, що не хочуть втрачати гроші, і готові ризикнути, а тому що професійно переконаються, що проблема усунена і літак повністю відповідає критеріям безпеки польотів, експлуатацію Boeing 737 MAX почнемо і ми. Так, на жаль з великою затримкою», – зазначив президент МАУ.

У зв’язку з цим МАУ проводить оптимізацію розкладу і скасовує деякі рейси.

«Ми попереджаємо [пасажирів], пересаджуємо на інші рейси, якщо не знаходиться альтернативних варіантів — повертаємо гроші за квитки», – розповів Юрій Мірошников.

Плани на 2019 рік передбачали, що МАУ отримає три Boeing 737 MAX 8 – з кінця березня до кінця червня, проте польоти та постачання авіалайнерів припинені з середини березня для проведення технічних доробок, пов’язаних з безпекою польотів.

На даний момент середньомагістральний флот МАУ складається тільки з літаків сімейства Boeing 737 Next Generation: чотирьох Boeing 737-900ER і 24 Boeing 737-800.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають