9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

МАУ почала вантажоперевезення в салонах своїх літаків (відео)

У зв’язку з тим, що зараз пасажирські рейси не виконуються, авіакомпанія Міжнародні авіалінії України прийняла рішення і почала виконувати вантажні перельоти з розміщенням вантажів не лише в багажних відділеннях, а й в салонах літаків. Перший такий рейс відбувся 8 квітня — була виконана доставка з Китаю в Україну товарів медичного призначення на замовлення комерційної компанії. Рейс здійснювався на літаку Boeing 767.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Для нового типу вантажоперевезень авіакомпанія буде залучено літаки Boeing 767 й Boeing 737. Відзначається, що в Boeing 737 можна сукупно перевезти до 20 тонн вантажів, а в Boeing 767 – до 29 тонн.

“Принципово важливим моментом є обсяг вантажу, що перевозиться в пасажирських повітряних суднах. Максимальна ефективність використання внутрішнього простору повітряного судна залежить від правильного пакетування вантажу в коробки певного розміру, їх розміщення і кріплення. Наприклад, при вільному компонуванні, в Boeing 737 можна сукупно перевезти близько 70 куб. м, а в Boeing 767 – близько 160 куб. м вантажів”, – прокоментували в МАУ.

Також в авіакомпанії повідомили, що за підсумками 2019 року флот МАУ перевіз 14 205 тонн вантажів. Компанія стала основним вантажоперевізником для аеропорту Бориспіль.

Cargo

МАУ почали виконувати вантажні перевезення на пасажирських літаках 💪 Хочете дізнатися про умови співпраці? Переходьте за посиланням: https://bit.ly/2KepcAsАвіакомпанія МАУ є для аеропорту "Бориспіль" головним вантажоперевізником за підсумками 2019 року, оскільки більшість вантажів доставлялася в багажних відділеннях пасажирських повітряних суден 👍 Наприклад, у 2019 році МАУ перевезла 14 205 441 кг вантажів. Дана цифра більше ніж у два рази перевищує обсяг вантажів, привезений спеціалізованою вантажною авіакомпанією в аеропорт "Бориспіль" ✈✈✈Зараз, коли пасажирські рейси не здійснюються, авіакомпанія МАУ прийняла рішення про виконання вантажних рейсів з розміщенням вантажів у салонах повітряних суден і в багажному відділенні. Такі рейси виконуються на своїх повітряних суднах Boeing 767 і Boeing 737.При цьому, в Boeing 737 можна сукупно перевезти до 20 000 кг ваги, а в Boeing 767 до 29 000 кг ваги 💪Принципово важливим моментом є об’єм вантажу, що перевозиться в пасажирських повітряних суднах (це особливо важливо для вантажів, що перевозяться в пасажирській кабіні, оскільки розміщення вантажів має строго відповідати нормам авіаційної безпеки). Максимальна ефективність використання внутрішнього простору повітряного судна залежить від правильного пакетування вантажу в коробки певного розміру, їх розміщення і кріплення. Наприклад, при вільному компонуванні, в Boeing 737 можна сукупно перевезти близько 70 куб. м, а в Boeing 767 – близько 160 куб.м вантажів. Наш підрозділ вантажних перевезень відкритий до співпраці та на зв’язку за номером +38 044 593 76 21 🤝🤝🤝 або на сайті https://bit.ly/2KepcAsЯк вже повідомляли, перший крок зроблено! Авіакомпанія МАУ 8 квітня 2020 року виконала перший вантажний рейс на пасажирському повітряному судні Boeing 767 і привезла в Україну з Китаю товари медичного призначення на замовлення комерційної компанії. Рухаємося далі! 🙂#ялюблюавіацію #FlyUA Fly UIA

Опубліковано Fly UIA Понеділок, 13 квітня 2020 р.

Нагадаємо, що про плани почати вантажоперевезення в період відсутності пасажирського авіасполучення президент МАУ Євген Дихне повідомив на початку квітня.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають