9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

МАУ перестане літати в Таїланд, а рейси в ОАЕ під питанням

Президент “Міжнародних авіаліній України” (МАУ) Євген Дихне повідомив, що авіакомпанія швидше за все найближчим часом закриє рейси в Бангкок, а перельоти в Дубай залишаються під питанням. Це обумовлено тим, що літакам МАУ доводиться облітати Іран після того як там був збитий лайнер української авіакомпанії.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Топ-менеджер уточнив, що політ в Дубай через територію Ірану займав раніше 5,5 годин і 6 годин у зворотному напрямку. Тепер же на це буде потрібно понад 8 годин, оскільки літакам потрібно буде робити дозаправлення.

Відповідаючи на питання чи будуть найближчим часом скасовуватися рейси в Дубай у зв’язку з тим, що облітати Перську затоку економічно невигідно, Дихне сказав:

“Дубай під питанням. Як його виконувати, яким повітряним судном? Ми “дев’ятисоткою” (мається на увазі Boeing 737 -900), найважчою, не долітаємо туди без посадки. Зараз сісти можна в Ларнаці або в Анталії на дозаправлення. Варіанти є, якщо ми визначимо їх доцільними. Нам же ще потрібно конкурувати з тими, хто не облітає цей район”.

“Бангкок напевно ми закриємо. Зараз ми літаємо туди вже в збиток. Просто вивозимо пасажирів, які купили заздалегідь квитки. Зараз сезон відпочинку, і ми просто повинні довиконати зобов’язання перед масовим туризмом. Після цього періоду даний напрямок ми закриємо”, – поінформував президент МАУ.

Що стосується польотів з Києва до Пекіна, то, за словами Євгена Дихне, відновлення рейсів до столиці КНР можливо “тільки в разі, якщо ми повернемося колись до первісного маршруту” (тобто через територію РФ).

“Плюс три години на колі, занадто багато палива витрачалося на обліт. У тих цінових категоріях, в яких обслуговується цей рейс, ми не могли його виконувати далі. Його треба було закривати значно раніше”, – сказав глава авіакомпанії.

Що стосується відновлення рейсів в Тегеран, топ-менеджер категорично заявив, що зараз такі варіанти навіть не розглядаються.

Нагадаємо, 8 січня 2020 року у небі над Тегераном сталася катастрофа. Літак Boeing 737—800 Міжнародних авіаліній України з реєстраційним номером UR-PSR був збитий двома ракетами з Іранського зенітно-ракетного комплексу Тор-М1. У зв’язку з цим, небо над Іраном для українських авіакомпаній було закрито.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають