9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

МАУ накрутила ціни на авіаквитки за день до закриття кордонів майже в три рази

Вартість квитків на деякі напрямки перевищує тисячу доларів

Українська авіакомпанія МАУ підняла вартість квитків за день до закриття кордонів через пандемію коронавіруса. Про це свідчать дані сайту авіакомпанії.

Після різкого подорожчання ціни на деякі квитки перевищили 1 тис. доларів. Варто підкреслити, що Україна в 00:00 16 березня закриває свої кордони для іноземців, а 17 березня з 00:00 припиняє авіасполучення. Також президент Володимир Зеленський закликав українців за кордоном протягом найближчих днів повернутися додому, а МАУ оголосила про додаткові рейсах до 17 березня, щоб забрати всіх бажаючих.

Так, додатковий рейс був запущений Київ – Лондон – Київ і Київ – Відень – Київ увечері 14 березня, а також збільшена місткість на маршруті Київ – Тель-Авів – Київ і планується додатковий рейс до Парижа.

Водночас, з Лондона в Києві економ-класом в суботу, 14 березня, можна було полетіти за 9,7 тис. гривень, а в неділю майже в три рази дорожче – 24,2 тис. гривень.

З Парижа в Києві сьогодні можна полетіти майже за 22 тис. гривень, а в понеділок, 16 березня, вартість квитка вже становить понад 35 тис. гривень.

Квитки на інший додатковий маршрут Відень-Київ, 15 березня продаються від 10 тис. гривень, а 16 березня – від 12,8 до 19,9 тис. гривень. Вартість квитка на рейс Австрійських авіаліній на 7 тис. нижче, ніж у МАУ.

15 березня через Тель-Авіва до Києва можна полетіти за 28,3 тис. гривень.

Квитки на рейси європейських лоукостерів Ryanair і Wizzair на неділю або розкуплені, або рейси на цей день не заплановано.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають