9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

МАУ готова організувати спецрейси для повернення громадян України

Авіакомпанія МАУ розмістила на своєму сайті форму для покупки квитків на спеціальні рейси до Києва громадянами, які хочуть повернутися з-за кордону.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що розпорядженням Державної авіаційної служби України як виняток авіаперевізникам дозволені польоти для перевезення осіб, які прямують з метою забезпечення захисту національних інтересів або виконання міжнародних зобов’язань, повернення українських громадян в Україну та вивезення іноземних громадян з України, а також — перевезення представників дипломатичних та гуманітарних місій.

У зв’язку з цим авіакомпанія МАУ взаємодіє з дипломатичними місіями України за кордоном з метою організації рейсів для повернення українців додому і готова виконувати на замовлення уряду України такі спеціалізовані рейси.

Крім того, на сайті авіакомпанії розміщена форма зворотного зв’язку для пасажирів.

“Також буде активована опція реєстрації для пасажирів з квитками на рейси, які були вимушено скасовані МАУ. Всі заявки будуть оброблені авіакомпанією з метою планування і організації спеціальних рейсів, програма виконання яких відпрацьовується”, – відзначають в МАУ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають