9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Литва допоможе Україні в експорті агропродукції залізницею

Україна розширить експорт агропродукції за допомогою уряду Литви. Про це йшлося під час зустрічі міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Сольського з міністром сільського господарства Литовської Республіки Кестутісом Навіцкасом.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Основною темою зустрічі було використання логістичних можливостей Литовської Республіки на експорт українських зернових на традиційні ринки збуту нашої аграрної продукції в Африці, Азії та Близькому Сході.

Міністр Кестутіс Навіцкас зазначив, що транспортне відомство Литви опрацьовує питання відправлення найближчим часом тестового поїзда з України із 2 тис. тонн вантажу, що стане першим кроком для реалізації глобального проєкту.

blank

Литовською стороною також було висловлено запевнення щодо надання всебічної підтримки Україні з приводу її євроінтеграційних прагнень.

У цьому контексті Кестутіс Навіцкас наголосив, що він особисто сприятиме проведенню консультацій з європейськими колегами. Вони стосуватимуться надання методичної допомоги у прискореному проходженні необхідних процедур для вступу України до ЄС, зокрема у сфері сільського господарства.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають