9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Лоукостер flydubai планує відновити усі рейси до України

Авіакомпанія flydubai з Об’єднаних Арабських Еміратів планує відновити рейси, що раніше виконувались до України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Україна дуже важливий ринок для flydubai. Наразі ми виконуємо рейси до Києва та Одеси й з нетерпінням чекаємо на відновлення наших польотів за напрямками, які раніше обслуговували, включаючи Харків, на додаток до нових напрямків на ринку”, – сказав старший віцепрезидент flydubai за комерційними операціями та електронною комерцією Джейхун Ефенді.

Він також наголосив, що всі оголошення про нові маршрути будуть зроблені після того, як авіакомпанія отримає необхідні дозволи регулюючих органів.

“Угода про відкрите небо, як показав досвід Дубая, сприяє розвитку вільної торгівлі, туризму та ринку в цілому. Ми очікуємо, що підписання угоди позитивно вплине на всіх перевізників, що працюють у країні, включаючи flydubai”, – зазначив Ефенді.

Він також заявив, що з моменту запуску рейсів у 2011 році діяльність flydubai в Україні є дуже успішною.

“Ми спостерігаємо щорічне зростання пасажиропотоку між ОАЕ та Україною на наших рейсах і впевнені, що ця тенденція збережеться в майбутньому. За перше півріччя цього року кількість пасажирів за цим напрямком повернулася до рівня, що передує пандемії, і це число значно збільшиться у другій половині 2021 року”, – прокоментував старший віцепрезидент flydubai з комерційних операцій та електронної комерції.

Він також нагадав, що саме пасажири з Києва стали першими туристами, які приземлилися у Дубаї після поновлення комерційних польотів до міжнародного аеропорту Дубая у липні 2020 року.

Останні новини:

Зараз читають