9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Логістична компанія Meest запустила авіадоставку комерційних вантажів з Китаю в Україну

Поштовхом до організації регулярних авіаперевезень між Китаєм і Україною став проєкт гуманітарної допомоги українським медикам в боротьбі з коронавірусів.

Глобальна група компаній Meest вже понад 6 років надає послуги авіадоставки поштових відправлень з Китаю в Україну.

Підприємство групи Meest Сһіnа, першої у 2018 році налагодило регулярну доставку посилок з Китаю в Україну залізницею, а сьогодні, рівно два роки по тому, в колаборації з компанією Укр-Китай Комунікейшен запустило власну пряму авіадоставку комерційних вантажів по маршрутах Пекін-Бориспіль і Київ — Бориспіль.

Поштовхом до організації регулярних авіаперевезень між Китаєм і Україною став масштабний Проєкт гуманітарної допомоги українським медикам в боротьбі з коронавірусів, який в березні ініціювала компанія Meest. У його рамках, перед командою Meest China була поставлена ​​задача в короткі терміни знайти оптимальне логістичне рішення для доставки оптових партій медичних товарів в Україну. І вже на початку квітня Meest доставив в Україну з Китаю перші три великі партії експрес-тестів, як гуманітарну допомогу.

“Над пошуком і організацією рішення для доставки медичних вантажів з Китаю в Україну працювали наші найкращі логісти. Адже в умовах карантину, коли економіка майже завмерла в усьому світі, кожен крок перетворюється в виклик, відповідь на який під силу лише сміливим, досвідченим і витривалим. ми зіткнулися з безліччю різних нюансів і успішно їх перемогли. Пропонуємо українському бізнесу скористатися нашою новою послугою і тим самим долучитися до збільшення обсягів поставок медичних товарів для боротьби з коронавірусів”, – розповів засновник Meest Ростислав Кисіль.

Прямі регулярні рейси з Китаю за маршрутами Пекін — Бориспіль і Гуанчжоу — Бориспіль компанії Meest China буде здійснюватися з періодичністю 2 рази на тиждень. Рейси виконуються двома літаками – Boeing -747 і Boeing 737. Вантажі приймаються обсягом від 3 куб. метрів, що зручно для малих і середніх підприємців. На час карантину пріоритет надаватиметься доставці вантажів медичного призначення, проте, при наявності вільного місця в літаку, Meest China зможе додати будь-який інший вантаж у відправку. Згідно з рішенням уряду Китаю, до експорту допускаються медичні товари з ліцензіями. Радимо також ознайомитися з переліком товарів, заборонених до авіаперевезень як в Україні, так і в Китаї.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають