9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Літаки “Антонова” перевезли три гоночні яхти до Нової Зеландії фото)

Авіакомпанія “Авіалінії Антонова” завершила перевезення трьох високотехнологічних “літаючих” гоночних яхт з Італії, Великобританії та США в Окленд, Нова Зеландія, в рамках підготовки до перегонів на Кубок Америки 2021 року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Команда інженерів авіакомпанії працювала над забезпеченням безпечного завантаження яхт класу AC75 довжиною 22,8 метра і шириною 4,9 метра на борт літаків Ан-124-100 “Руслан”.

Загальна вага кожної партії, включно з яхтами та допоміжним обладнанням, склала 20 тонн.

“Наші інженери працювали в тісній співпраці з командами, які організовували авіаперевезення цих унікальних яхт, щоб розробити безпечну систему завантаження та укладання для тривалої подорожі в Нову Зеландію, — розповів Андрій Благовісний, комерційний директор авіакомпанії “Авіалінії Антонова”, – Ан-124 з об’ємом вантажної кабіни до 700 кубометрів був ідеальним літаком для цієї роботи”.

Перша яхта була доставлена ​​з Провіденса, Род-Айленд, США, для команди AMERICAN MAGIC, друга – з лондонського аеропорту Станстед для британської команди INEOS Team UK, а третя – з аеропорту Мілан Бергамо, Італія, для італійської команди LUNA ROSSA.

Подорож в США з Род-Айленда зайняла три дні та включало дві заплановані заправки в Чикаго, Іллінойс, і Гонолулу, Гаваї.

Послуги з авіаперевезення вантажів з Великобританії та Італії також зайняли три дні з зупинками в Дубаї, ОАЕ, і Сурабая, Індонезія, також для планового дозаправлення.

Яхти AC75, які можуть розвивати швидкість до 50 вузлів (92,6 км/год), були спроєктовані для “польоту”, піднімаючись над водою на підводних крилах.

Три яхти, перевезені “Антоновим”, змагатимуться з чинним чемпіоном Emirates Team New Zealand на 36-му Кубку Америки в березні наступного року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають