9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

Літак МАУ доставив до США 30 тисяч посилок “Укрпошти”

“Укрпошта” відправила літаком авіакомпанії МАУ в Нью-Йорк понад 30 тисяч посилок з Міжнародного аеропорту Бориспіль. Загальна вартість вантажу склала 1,5 млн дол.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

В “Укрпошті” поінформували, що на рейс були завантажені посилки та дрібні пакети, а також EMS (Express Mail Service), який в США буде мати пріоритетне митне оформлення і доставку на адресу одержувача. Всі відправлення пройшли оформлення на українській митниці в період з 14 по 21 квітня.

У планах компанії зробити рейси з МАУ в Нью-Йорк регулярними, що забезпечить стабільні терміни доставки для українських підприємців.

Укрпошта та МАУ відновили прямий рейс до Нью-Йорка

Укрпошта та МАУ відновили прямий рейс до Нью-Йорка 🗽⠀Сьогодні вранці в аеропорту «Бориспіль» на Boeing-767 ми завантажили понад 30 тисяч посилок. На борту продукція українського малого та середнього бізнесу, яка пройшла митницю України у період з 14 по 21 квітня, і надійде до пошти США вже сьогодні вночі ✈⠀З першого ж дня заборони регулярного авіаперевезення Укрпошта почала використовувати чартерні вантажні рейси. І ми розуміємо, що стабільна доставка до США необхідна, аби наші клієнти не втратили цей канал збуту, зберегли доходи й робочі місця. До того ж, у нас продовжує діяти програма лояльності для експортерів, і ми не підвищуємо вартість доставки 🙌⠀Разом з Fly UIA ми плануємо зробити рейси до Нью-Йорка регулярними, що забезпечить стабільні терміни доставки для українських підприємців.⠀Тож не панікуй, експортуй! 😉

Опубліковано Укрпошта Четвер, 23 квітня 2020 р.

“Ми розуміємо, що тимчасові карантинні заходи та заборона регулярного авіасполучення може неабияк вдарити по бізнесу десятків тисяч підприємців, продукцію яких ми доставляємо. А це тисячі робочих місць і добробут тисяч сімей. Зокрема, тільки на цьому рейсі — відправлення товарів від приблизно 5 тис. українських підприємців. Тому ми продовжуємо шукати альтернативні шляхи, щоб наші клієнти та їх партнери не втратили цей канал збуту, зберегли доходи та робочі місця. Більш того, у нас продовжує діяти програма лояльності для експортерів, і ми не підвищуємо вартість доставки, хоча витрати на транспортування пошти на різні напрямки виросли в 3-4 рази”, – заявив керівник “Укрпошти” Ігор Смілянський.

В Укрпошті уточнили, що після оголошення заборони на здійснення регулярного авіаційного сполучення, для доставки пошти використовуються чартерні рейси компаній “Елерон” і AirBaltic, а також вантажні літаки Turkish Airlines з перевантаженням в Стамбулі, Ризі та Франкфурті.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають