9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

«Київпастранс» оголосив тендер на закупівлю 17 електробусів

Комунальне підприємство “Київпастранс” заявило про намір придбати 17 електричних автобусів.

Про це свідчить відповідний тендер у системі Prozorro, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Так, Київ планує придбати електробуси у комплекті із зарядними станціями – 4 прискореного типу, та 9 – тривалого циклу.

Згідно з технічними умовами, автобуси мають бути з низькою підлогою та бути виготовлені не раніше 2022 року. Їхня заявлена ​​довжина понад 12 м, а ширина – не більше 2,55 м. Машини повинні вміщувати 72 пасажири, при цьому не менше 30 з них – тих, що сидять. Крім того, передбачено місце для колісного крісла.

Двигун автобусів мав бути електричним, синхронним або асинхронним, потужністю не менше 250 кВт та максимальною швидкістю понад 75 км/год. Сумарна місткість батарей – не менше ніж 280 кВт·год. Також передбачаються салонні кондиціонери. Гарантійний термін експлуатації машин розрахований на 24 місяці без обмеження пробігу.

«Київпастранс» планує отримати електробуси до кінця 2022 року. Аукціон на вибір постачальника призначений на 8 квітня, а кінцевий термін подання заявок – 3 березня.

Відзначимо, раніше підприємство хотіло провести аналогічну закупівлю, але аукціон не відбувся через недостатню кількість учасників. Заявку на участь у торгах подали 7 компаній, серед яких «Мотор Девелопмент Груп», «БІО», JJ Motors Co., Ltd., «Завод Електронмаш», «БКМ Україна», Сonsortium «Best Сars – Alfa Bus», Сучасні вантажівки», але тендерна комісія схвалила пропозицію лише однієї компанії – «БІО».

Підприємство планувало поставити «Київпастрансу» китайські автобуси NJL6128BEV Skywell.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають