9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

Kyiv Boryspil Express зробив вже 1000 рейсів

Швидкісний поїзд Kyiv Boryspil Express вже зробив 1 тис. рейсів і перевіз 30 тис. пасажирів. Новий експрес виконує графік руху на 99,6%.

Про це йдеться в повідомленні “Укрзалізниці”.

Відзначається, що зараз експрес працює ритмічно, а “Укрзалізниця” і надалі буде розвивати цей проект. Так, вже у 2019 році компанія введе зупинку експреса на станції Видубичі, де для нього буде побудована окрема платформа, завдяки чому “Укрзалізниця” фактично з’єднає метрополітен з експресом і Міжнародний аеропорт “Бориспіль”.

Зараз щодоби на маршруті Київ-Міжнародний аеропорт “Бориспіль” працює 27 пар поїздів, у разі зміни пасажиропотоку “Укрзалізниця” перегляне їх кількість.

Квитки на експрес можна придбати в кіосках самообслуговування, які розміщені на конкорсі над 14 колією на вокзалі в Києві. Для придбання квитка за готівковий розрахунок організовані дві спеціальні каси на Центральному та Південному вокзалах. В аеропорту “Бориспіль” квитки можна придбати в касах і терміналах, розташованих на вході в залізничну платформу. На станції Дарниця квитки можна купити в касі №2.

Новий експрес почав курсувати 30 листопада 2018 року.

Останні новини:

Зараз читають