9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Круїзні лайнери повертаються в Україну

Круїзні лайнери знову почнуть заходити в українські порти. Дві іноземні туристичні компанії вже підтвердили заявки на відвідування своїми судами порту Одеси у 2019 році, повідомляється на сайті Одеської філії Адміністрації морських портів України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ліга.Бізнес.  

У повідомленні говориться, що 10 травня круїзну навігацію в порту відкриє лайнер Aegean Odyssey (довжина – 145 м, пасажиромісткість – 380 чоловік, прапор – Мальта), а 30 жовтня в порт зайде теплохід AMERA (довжина – 205 м, пасажиромісткість – 800 осіб, прапор – Багами). Зазначені судна належать відповідно грецької компанії Aegean Experience Maritime Co Ltd і німецької Phoenix Reisen.

Крім того, начальник адміністрації морського порту Одеси Ігор Ткачук сказав, що туристичні оператори “Фенікс Райзен”, “Азамара”, “Кристал Крузес” та інші “знову включають Одесу в маршрути своїх круїзів з заходом в Чорне море”.

Ткачук також підкреслив, що, крім лайнера Aegean Odyssey і теплохода AMERA, “в цьому сезоні вже 9 заявок на суднозаводи у 2020 році, 3 – на 2021-й рік і 1 – на 2022 й”.

В Адміністрації морських портів, нагадують, що на 52-й Генеральній Асамблеї MedСruise, яка проходила на Мальті в травні 2018 року, був прийнятий трирічний план спільних дій чорноморських портів по відродженню круїзного судноплавства в регіоні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають