9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Контейнерний термінал в Одесі оновив рекорд кількості завантажених контейнерів на одне судно

Контейнерний термінал у Хлібній гавані Одеського порту оновив власний рекорд за кількістю завантажених контейнерів при обробці одного судна.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що під час обробки контейнеровоза Johanna Schulte, який знаходиться біля причалу №42, на борт теплохода був завантажений 2 571 контейнер, що є рекордним показником для термінала у Хлібній гавані, яким оперує компанія “Бруклін-Київ Порт”.

До цього найбільша програма на завантаження одного судна не перевищувала 2300 контейнерів.

Нинішній рекорд обумовлений наслідками “блокади” Суецького каналу судном Ever Given через що лінійні перевізники змушені були скасувати два суднозаходи великотоннажних контейнеровозів в Одеський порт.

Як повідомили в дирекції ТОВ “Бруклін-Київ Порт”, зміна графіка суднозаходів викликала значне накопичення на терміналі контейнерів з експортними вантажами.

Крім того, при плануванні заходу судна в Одесу теплоходу Johanna Schulte фрахтувальник судна, глобальний перевізник COSCO Shipping Lines, запланував забрати на борт якомога більшу кількість контейнерів саме цієї категорії.

“Перед заходом в Чорне море судно Johanna Schulte забрало попутно досить велику кількість контейнерів, які повинні були прибути в Україну на початку квітня на судні СМА CGM Columbia, але через “Суецьку кризу” були вивантажені в порту Ізміт. І, по-друге, в Одесі ми завантажили судно до максимальної осадки для Хлібної гавані. В цілому програма обробки судна – 3798 контейнерів (1227 – розвантаження і 2571 завантаження) була відпрацьована за дві доби, – тобто в найкоротші терміни”, – розповів представник агентуючої компанії “Коско Шиппінг Україна” Дмитро Афлетунов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають