9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Контейнерний потяг ТІС – Київ збільшив вантажообіг вдесятеро

Регулярний контейнерний поїзд сполученням «Чорноморська» (TIS) – Київ-Ліски – «Чорноморська» (ТІС) у 2018 році перевіз 6337 контейнерів, або 10 770 TEU.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу компанії ТІС.

«Рівно рік тому спільно з Maersk Line ТІС запустив регулярний контейнерний поїзд до Києва. У 2018 році він перевіз 6337 контейнерів або 10770 TEU. Його місячний вантажообіг з моменту запуску виріс в 10,5 раза», – йдеться в повідомленні.

Протягом першого року роботи поїзд здійснив 140 рейсів, звільнивши автодороги від близько 10 тис. вантажівок. Серед найбільш поширених експортних вантажів – харчові продукти, борошно, камінь, імпортних – побутова техніка, спортивні товари, сталь в рулонах, поліетилен.

«ТІС першим серед українських портів почав розвивати залізничні контейнерні перевезення. За неповний рік компанія запустила регулярні контейнерні поїзди відразу за чотирма напрямками, а саме – в Дніпро, Київ, Харків і Тернопіль. Серед переваг контейнерних поїздів наші клієнти відзначають відсутність вагових обмежень, можливість перевезення великовагових партій, безпечне перевезення тендітних товарів, регулярність відправлень і відсутність зупинок на сортувальних станціях по всьому маршруту, що, звичайно ж, позначається на швидкості доставлення», – зазначила прес-служба.

Щотижневий повносоставний контейнерний поїзд «Чорноморська» (ТІС) – Київ-Ліски – «Чорноморська» (ТІС) почав курсувати 31 січня 2018 року. У вересні 2017 року аналогічний поїзд пов’язав ТІС і Дніпро.

Група терміналів ТІС – найбільша приватна стивідорна компанія України. Оперує терміналами «ТІС-Зерно», «ТІС-Міндобрива», «ТІС-Руда», «ТІС-Вугілля» та «ТІС-Контейнерний термінал» в морському порту «Південний». Група інвестувала в об’єкти портової інфраструктури $770 млн. Термінали забезпечують зайнятість близько 4 тис. осіб. Група у 2018 році скоротила вантажообіг в порівнянні з 2017 роком на 1,2% – до 25,7 млн ​​тонн.

АТ «Укрзалізниця» у 2018 році збільшила перевезення контейнерів у порівнянні з 2017 роком на 13% – до 334 970 тис. TEU.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають