9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

Компанія INTECH перевезла понад три мільйони тонн вантажів та поповнила власний вагонний парк

Українська компанія INTECH, в рамках свого логістичного напряму, у 2020 році перевезла понад 3,3 мільйона тонн вантажів залізницею силами власного та орендованого парку вагонів, що на 22% вище показників 2019 року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що торік компанія збільшила власний парк вагонів до 234 одиниць. Крім того, в логістиці з’явилася новий напрямок – портова логістика.

“Під управління INTECH перейшла компанія ТОВ “Портінвест”, яка працює на українському ринку з 2010 року”, – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що компанія реалізує проєкти у сфері морської логістики та надає спектр транспортно-експедиторських послуг. Основні послуги, які надає “Портінвест”, включають агентування в найбільших портах України та за кордоном, експедування вантажів залізницею і в морських портах України. Також “Портінвест” залучений в розробку і реалізацію інвестиційних проєктів у портовій галузі.

На початку 2021 року компанія INTECH в черговий раз поповнила власний парк вагонів. Компанія придбала у «ОМЗ Карпати» 15 нових піввагонів.

ПАТ “ППП Кривбасвибухпром”, яке знаходиться під управлінням INTECH, у 2020 році досягло рекордної продуктивності починаючи з 2009 року. Підприємство виконало всі заявки ГЗК за 2020 рік, що в кількісному вираженні склало 52 млн куб. м.

Крім того, у 2020 році оборот INTECH, включаючи активи під її управлінням, склав 2 614 млн грн. До державного бюджету України компанія перерахувала 328,94 млн гривень податків.

“Обсяг поставок продукції для металургії досяг 78,1 тис. тонн. Обсяг виробництва і реалізації продукції для металургії в порівнянні з 2019 роком збільшився на 79%”, – додали в компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають