9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Компанія G.R. Agro суттєво наростила перевезення зерна автотранспортом

Компанія G.R. Agro наростила обсяг перевезень зерна автомобілями у 1,5 раза у 2021 році, зокрема, з початку сезону 2021/22 компанія перевезла автотранспортом 150 тисяч тонн зерна.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Обсяги вантажоперевезень у бік портів зросли. У зв’язку з цим відділ логістики змушений закривати контракти не лише власним автопарком, а й вдаватися до послуг сторонніх організацій із вантажоперевезень”, – зазначили у компанії.

Нагадаємо, що раніше в компанії заявляли про тимчасову відмову від перевезень залізницею у зв’язку з нестачею вагонів та затримкою поставок вагонів за заявками елеваторів.

“Цього року збільшилося зростання кинутих завантажених вагонів на коліях у 3 рази, які чекають на розведення між станціями. Простої можуть досягати 4-5 днів. Відповідно, це призводить до затримок виряджання вже розподілених вагонів та зривів основних термінів поставок продукції до Одеських та Миколаївських портів”, – поінформували тоді в компанії.

Також у G.R. Agro додали, що у разі оформлення заявок на власні вагони експедиторів, трейдери компанії стикаються з проблемою черги на 1 місяць уперед, оскільки практично весь парк вагонів оформлений під великі замовлення з боку мультинаціональних трейдингових компаній. Крім того, в компанії відзначили, що вартість перевезень автотранспортом можна порівняти з залізничними перевезеннями, періодами навіть дешевшими, але в цій ситуації завдяки довгостроковим налагодженим контактам і договорам автомобілі компанії розвантажуються без затримок і простоїв у портах.

Останні новини:

Зараз читають