9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Київ закупив велику партію нової спецтехніки до зими

Влада Києва закупили 44 одиниці нових тракторів і 10 міні-навантажувачів зі снігоочисним обладнанням до зими. Ця спецтехніка поповнила парк підприємства і вже готова до роботи.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомили в прес-службі КМДА в середу, 24 жовтня.

Згідно з повідомленням, Київавтодор до осінньо-зимового періоду підготував 370 одиниць техніки. Частину техніки кияни змогли побачити на виставці спецтехніки, яка відбулася біля Національного комплексу Експоцентр України (колишня ВДНГ). На виставці представили 225 одиниць як нової, так і капітально відремонтованої багатофункціональної техніки.

Як зазначив генеральний директор Київавтодору Олександр Густєлєв, вся ця техніка дозволить більш оперативно і якісно прибирати столичні вулиці, проїзди і тротуари, особливо в зимовий період.

«З 2014 року парк спеціальної техніки Київавтодору поповнився 221 одиницею техніки. З них 158 – техніка для зимового утримання дорожньої мережі», – повідомив він.

За словами Густєлєва, підприємства корпорації завершують укладання договорів з організаціями на залучення допоміжної збиральної техніки на випадок затяжних снігопадів та виникнення надзвичайних ситуацій. Планується укласти договори на залучення до 150 одиниць техніки. «Всього в осінньо-зимовий період 2018-2019 років цілодобово в місті чергуватиме 424 одиниці снігоприбиральної техніки», – розповів він.

Крім того, Київавтодор закупив уже 90% від необхідних обсягів піску і солі, щоб вдало пройти зимовий період. Всього місту необхідно близько 35 тисяч тонн солі та 46 тисяч тонн піску для обробки вулично-дорожньої мережі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають