9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Кількість міжнародних авіарейсів з Херсона значно збільшиться

Відразу кілька вітчизняних авіакомпаній через туроператорів відкрили продаж квитків на міжнародні рейси з Херсона під час весняно-літньої, а частково й осінньої повітряної навігації.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Новий день.

Так, з кінця квітня один раз на тиждень з Херсона будуть відбуватися рейси в турецьку Анталію, а з червня їх частоту планують збільшити до двох разів на тиждень. «Повітряний міст» в цьому напрямку працюватиме до кінця жовтня.

З 24 травня стартують також рейси до Даламану (Туреччина). З кінця березня до середини травня плануються й щотижневі вильоти по маршруту Херсон – Шарм ель Шейх (Єгипет). Причому в якості перевізника більше не планують задіювати компанію Bravo airways, яка «відзначився» в минулому році за частиною запізнень і багаторазових зривів вже заявлених рейсів. Через що були зіпсовані плани на відпочинок у тисяч пасажирів по всій Україні. Так що тепер туроператори скористаються послугами МАУ і Sky Up.

Директор комунального підприємства «Херсонські авіалінії» Віталій Кучерук доповнює: крім популярних чартерів на курорти, збережуться і вже традиційні регулярні авіарейси Херсон-Стамбул і Херсон-Київ. З тією різницею, що влітку їх частоту також мають намір різко збільшити. Якщо пасажиропотік з якихось причин не впаде, то з Херсона до Києва і назад на період сезону відпусток літаки літатимуть тричі на день. А за маршрутом Херсон-Стамбул-Херсон – до десяти разів на тиждень.

Розглядається можливість відкриття компаніями-лоукостерами рейсів й в інші країни, а не тільки в Єгипет і Туреччину. Однак, всупереч повідомленням в Інтернеті, поки ведуться лише переговори про це – конкретних домовленостей про дати та періодичності вильотів ще немає.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають