9.5 C
Alba Iulia
Середа, 25 Травня, 2022

Кабмін схвалив угоду з Молдовою про спорудження нового мосту через Дністер

Кабінет Міністрів схвалив проєкт розпорядження про підписання угоди з Молдовою щодо будівництва автодорожнього прикордонного мостового переходу через річку Дністер на українсько-молдовському кордоні в районі населених пунктів Ямпіль та Косеуц.

Це рішення уряд ухвалив на засіданні у середу, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Відповідно до тексту пояснювальної записки до проєкту, прийняття розпорядження дасть змогу схвалити угоду між Кабміном та урядом Молдови та надасть повноваження для її підписання. Підписати цю угоду уряд уповноважив міністра інфраструктури Олександра Кубракова.

Дещо раніше, на початку липня, тендер на будівництво мостового переходу виграло ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» за 3,4 млрд грн.

Очікується, що довжина мосту становитиме 1309 м, максимальна висота опор – 40 м, проєктна пропускна здатність – 5000 автомобілів на добу. Для будівництва мосту знадобиться 9 тис. т металоконструкцій та 16 тис. куб. м монолітного залізобетону.

За належного фінансування будівництво мостового переходу планується завершити до кінця 2022 року. Цей проєкт дасть змогу створити найшвидший маршрут із центрального регіону України до країн Центральної та Південно-Східної Європи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають