9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Кабмін підтримав впровадження європейських стандартів щодо габаритно-вагових норм перевезення вантажів

Кабінет міністрів України підтримав постанову щодо лібералізації перевезень великогабаритних і великовагових вантажів, якою зокрема впроваджують європейські стандарти щодо габаритно-вагових обмежень.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства інфраструктури, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AgroPortal.ua.

«Минулого року ми розпочали масштабну реформу системи габаритно-вагового контролю. Нам уже вдалося запустити близько 100 майданчиків WIM та посилити адміністративну відповідальність за перевантаження. Як наслідок, кількість порушень, у порівнянні з попередніми роками, знизилась у понад 30 разів. Наступний крок — перехід на європейські стандарти щодо габаритно-вагових обмежень. Тривалий час перешкодою для цього були технічні характеристики українських доріг. Переважна їх частина будувалась ще в радянські часи і не була розрахована на сучасні навантаження», — розповів міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Зокрема, в ухваленій постанові деталізовано та уточнено максимально допустимі навантаження на вісь залежно від кількості осей та міжосьової відстані.

Останні новини:

Зараз читають