9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

Ізмаїл на регулярній основі прийматиме круїзні судна з румунськими туристами (фото)

 • В Ізмаїл зайшло перше круїзне судно в рамках транскордонного туристичного маршруту.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Відзначається, що 23 квітня до причалу Ізмаїльського морського вокзалу пришвартувався круїзний теплохід Diana з іноземними туристами на борту.

  “На цей раз – це виключно громадяни Румунії, але в перспективі очікується залучення також туристів з інших європейських країн. На борту судна 50 пасажирів і 15 членів екіпажу”, – йдеться в повідомленні АМПУ.

  З початку травня оператор планує привозити туристів в Ізмаїл щотижня до кінця жовтня цього року.

  Також повідомляється, що цей транскордонний круїз – перший за останнє десятиліття проєкт, коли туристичний потік орієнтований на відвідування Ізмаїла, тобто місто не буде обмежене статусом транзитної локації.

  Для гостей міста була організована екскурсія автобусом за основним туристичним маршрутом з відвідуванням Свято-Покровського кафедрального собору, Діорами та меморіалу загиблим воїнам (парк-музей “Фортеця”), пішохідна прогулянка набережною. У неділю вранці судно відійшло від причалу Ізмаїльського морського порту курсом в Румунію, де продовжиться програма круїзу.

  “Зараз триває робота по організації реверсних турів для українських туристів – з Ізмаїла в румунську дельту. Таким чином, найближчим часом очікується істотне збільшення числа суднозаходів круїзного судна в Ізмаїльський морський порт”, – додали в АМПУ.

  Відзначається, що цей проєкт став можливий завдяки підписанню в травні 2019 року на I Міжнародному форумі “Розвиток туризму в українському дунайських портах – шлях до економічного зростання регіону”, організованому спільними зусиллями адміністрації Ізмаїльського морського порту та адміністрації міста Ізмаїл, – меморандуму про співпрацю між комунальною установою Ізмаїльської міської ради “Бюро сприяння інвестиціям” та Асоціацією менеджменту туристичних напрямків і об’єктів дельти Дунаю (Румунія).

  “АМПУ” підтримує наші заходи з розвитку пасажирських перевезень, тому міжнародний форум “Розвиток туризму в українських дунайських портах – шлях до економічного зростання регіону” включений в маркетинговий план підприємства на 2021-2022 рр”, – підкреслив начальник адміністрації Ізмаїльського морського порту Сергій Лапоног.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", почало працювати над модернізацією унікальних...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже у найближчій перспективі та проведе...

  Зараз читають

  Завершено один з етапів вогневих випробувань колісної САУ “Богдана” (відео)

  Дослідний зразок колісної САУ 2С22 "Богдана" пройшов один з етапів заводських випробувань на полігоні Широкий Лан.

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий...

  З порту Ізмаїл баржами по Дунаю відправили партію самоскидів БелАЗ до Сербії (фото)

  Державне підприємство "Ізмаїльський морський торговельний порт" здійснило перевантаження на баржі трьох кар'єрних самоскидів марки БелАЗ, які відправляться...

  Харківський авіаційний завод розвиватиме власне конструкторське бюро

  Генеральний директор ХДАВП Олександр Кривоконь на зустрічі з колективом Харківського університету ХАІ представив своє бачення з приводу...