9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Ізмаїл на регулярній основі прийматиме круїзні судна з румунськими туристами (фото)

В Ізмаїл зайшло перше круїзне судно в рамках транскордонного туристичного маршруту.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що 23 квітня до причалу Ізмаїльського морського вокзалу пришвартувався круїзний теплохід Diana з іноземними туристами на борту.

“На цей раз – це виключно громадяни Румунії, але в перспективі очікується залучення також туристів з інших європейських країн. На борту судна 50 пасажирів і 15 членів екіпажу”, – йдеться в повідомленні АМПУ.

З початку травня оператор планує привозити туристів в Ізмаїл щотижня до кінця жовтня цього року.

Також повідомляється, що цей транскордонний круїз – перший за останнє десятиліття проєкт, коли туристичний потік орієнтований на відвідування Ізмаїла, тобто місто не буде обмежене статусом транзитної локації.

Для гостей міста була організована екскурсія автобусом за основним туристичним маршрутом з відвідуванням Свято-Покровського кафедрального собору, Діорами та меморіалу загиблим воїнам (парк-музей “Фортеця”), пішохідна прогулянка набережною. У неділю вранці судно відійшло від причалу Ізмаїльського морського порту курсом в Румунію, де продовжиться програма круїзу.

“Зараз триває робота по організації реверсних турів для українських туристів – з Ізмаїла в румунську дельту. Таким чином, найближчим часом очікується істотне збільшення числа суднозаходів круїзного судна в Ізмаїльський морський порт”, – додали в АМПУ.

Відзначається, що цей проєкт став можливий завдяки підписанню в травні 2019 року на I Міжнародному форумі “Розвиток туризму в українському дунайських портах – шлях до економічного зростання регіону”, організованому спільними зусиллями адміністрації Ізмаїльського морського порту та адміністрації міста Ізмаїл, – меморандуму про співпрацю між комунальною установою Ізмаїльської міської ради “Бюро сприяння інвестиціям” та Асоціацією менеджменту туристичних напрямків і об’єктів дельти Дунаю (Румунія).

“АМПУ” підтримує наші заходи з розвитку пасажирських перевезень, тому міжнародний форум “Розвиток туризму в українських дунайських портах – шлях до економічного зростання регіону” включений в маркетинговий план підприємства на 2021-2022 рр”, – підкреслив начальник адміністрації Ізмаїльського морського порту Сергій Лапоног.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають