9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

“Інтерпайп” почав співпрацю з новими українськими контейнерними терміналами для доставки труб

Українська промислова компанія “Інтерпайп”, починаючи з 2021 року, при доставці своїх преміальних труб до Одеського порту для відправлення на ринки далекого зарубіжжя, почала використовувати контейнерні термінали в Новомосковську та Запоріжжі як проміжну ланку доставки.

Це дозволило прискорити доставку труб та оптимізувати процес стафірування контейнерів, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За її словами, раніше компанія везла продукцію для ОАЕ, США, Туреччини автотранспортом або залізницею безпосередньо до порту Одеси. Але Одеський порт виявився “вузькою шийкою” – у цьому напрямі традиційно йде дуже багато транспорту. Тому машини з трубною продукцією могли довго стояти в порту, чекаючи своєї черги на розвантаження.

Фото з відкритих джерел

У зв’язку з цим у компанії вирішили вдатися до диверсифікації вантажопотоку і як проміжну ланку логістичного ланцюжка використовувати сухопутні контейнерні термінали, що відкрилися.

“Термінал у Новомосковську використовуємо з січня, а запорізький – з травня 2021 року. Розділили потоки: частина продукції йде безпосередньо на Одесу, частина на Запорізький сухопутний контейнерний термінал, частина – на Новомосковський. Виглядає це так: ми довозимо трубну продукцію на сухопутний контейнерний термінал, де вона стаффується в контейнери й доставляється маршрутною залізничною доставкою до Одеського порту. Там продукція перевантажується на судна і морським шляхом йде до клієнта – або на балкерах, або на контейнеровозах”, – розповіла директор з питань логістики “Інтерпайп” Світлана Сурова.

При цьому вона уточнила, що рішення про те, яким саме видом транспорту продукція буде доставлена ​​до порту, приймається на основі поточної ситуації. Частина продукції відправляється залізницею, частина – автотранспортом, а у разі високого трафіку, труби до Одеського порту везуть баржами по Дніпру.

Останні новини:

Зараз читають