9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Гуманітарний вантаж з “Мрії” відтепер можна придбати в Епіцентрі

Народний депутат групи “За майбутнє” Олександр Герега пропонував народним обранцям та меру Києва Віталію Кличку закупити захисні маски з літака “Мрія”, чиє прибуття висвітлював президент Зеленський

Документ опублікувала “Українська правда“.

“На тому тижні літак “Мрія” доставив до україни велику партію захисних медичних масок, окулярів, стерильних комбінезонів 5 ступеню захисту, а також інші товари протиепідемічного значення. Всі вони мають європейський і український сертифікати якості. Коли буде замовлена велика партія, ціна буде меншою (прайс товарів додається). Якщо буде ваша зацікавленість, то просимо вас звертатися з усіма питаннями до визначених осіб у компанії “Епіцентр К”.”, – йдеться в листі.

Як зазначають в редакції “УП”, лист був надрукований на офіційному бланку народного депутата.

У ньому також були вказані імена та телефони 4 осіб, з якими можна зв’язатися з цього питання.  

blank

Журналісти звернулася за вказаними номерами. Представниця компанії, яка в листі вказана як Ольга Анатолівна, повідомила, що в “Епіцентр К” дійсно можна купити такі товари.

На уточнююче питання, чи передавалися товари, які привезла “Мрія” на благодійній основі у лікарні та аптеки України, представник “Епіцентр К” зазначила, що “це прийшло на комерційній основі, ми закуповуємо”.  

Жінка уточнила, чиїм помічником є журналіст, а коли кореспондент вдруге зазначив, що є журналістом УП, Ольга Анатолівна сказала, що з “з журналістами не спілкується”, а лиш допомагає всім, хто цього потребує, купити товари медпризначення.

Інший представник, чиє ім’я було вказано в листі,Віктор Олексійович сказав, що відповідає за групу антисептиків і антисептиків, а їх у тому вантажі, що привезла “Мрія” не було.

Водночас помічниця нардепа Олександра ГерегиОльга Григор’єва зазначила, що лист на ім’я Віталія Кличка був єдиним таким надісланим, він був ініціативою і помилкою іншої помічниці, мовляв, наразі “нардеп з цим розбирається”.

Однак інші депутати парламенту повідомили “Українській правді”, що теж отримували схожі листи від Гереги на свої офіційні скриньки.

Важливо, що лист був надрукований на депутатському бланку. За законом народні обранці не можуть поєднувати роботу в парламенті з бізнесом, адже отримують заробітну плату від держави.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають