9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Жовтня, 2021

Флот “Нібулону” торік збільшив перевезення вантажів на 9%

 • Флот компанії “Нібулон”, одного з найбільших агроекспортерів України, в період навігації 2020 року перевіз рекордні 4,14 мільйона тонн вантажів, перевищивши показник 2019 роки (3,8 мільйона тонн) на 8,9%.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Нібулон” у другому кварталі нинішнього маркетингового року також експортував рекордний для цього періоду обсяг зернових і ріпаку – 1,6 млн тонн.

  Зокрема, було поставлено 648 тис. тонн кукурудзи (40,8% від загального обсягу експорту), 413 тис. тонн пшениці (26%) і приблизно порівну ячменю і ріпаку (приблизно по 16%), уточнила компанія.

  Обсяг експорту за перше півріччя поточного МР безпосередньо не уточнюється, проте наводяться дані про експорт на зовнішньому рейді морського порту Миколаїв – 1,9 млн тонн, або 72,5% від загального обсягу, що дозволяє оцінити весь експорт у 2,6 млн тонн.

  Також в минулому МР “Нібулон” поставив на експорт 4,9 млн тонн зернових і олійних (пшениці -41,4%, кукурудзи – 34,6% і ячменю – 13,6%) в порівнянні з 5,2% роком раніше. У тому числі в першому півріччі 2019/20 МР експортні поставки склали 3,03 млн т.

  На поточний маркетинговий рік компанія перенесла торішнє завдання — збільшити експорт до 6 млн тонн, оцінюючи свій експортний потенціал у 8 млн тонн.

  “Нібулон” володіє 27 перевантажувальними терміналами та комплексами з прийому, потужностями зберігання 2,25 млн тонн і флотом з 82 од. (З них 23 буксира), а також Миколаївським суднобудівним заводом “Нібулон”. Компанія обробляє 82 тис. га землі в 12 областях України та експортує сільгосппродукцію більш ніж в 70 країн світу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Міноборони запроваджує сучасні підходи у розробці нового озброєння і техніки

  Міністерство оборони України оголосило про запровадження сучасних підходів у розробці нового озброєння, замість дослідно-конструкторських робіт, які тривають...

  Один з українських агрохолдингів планує збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії

  “Контінентал Фармерз Груп” планує вдвічі збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії.“Контінентал Фармерз Груп” багато експортує зерна в Китай,...

  ЮТЕМ-ЗМК виготовить металоконструкції для добудови аквапарку на Полтавщині

  Завод металоконструкцій і нестандартного обладнання ЮТЕМ-ЗМК підписав контракт на виробництво металоконструкцій для будівництва відкритого аквапарку в Полтавській області.

  В “Укрзалізниці” озвучили собівартість перевезення одного пасажира

  В середньому собівартість перевезення одного пасажира дальнього сполучення для "Укрзалізниці" може досягати 600 гривень, а в приміському - 80 гривень.

  На завершальний етап вийшло об’єднання Турбоатома та Електроважмашу

  Про це розповів виконувач обов'язків голови Харківської обласної адміністрації Олександр Скакун після наради у прем'єр-міністра, присвяченої новому харківському концерну «Українські енергетичні машини».

  У 2023 році може почати роботу Український кліматичний фонд

  Одне з головних завдань - заручитися підтримкою міжнародних фінансових організацій, які зможуть стати інвесторами.Про це передає Національний Промисловий Портал з...

  ВРУ ратифікувала угоду з ЄБРР щодо розвитку логістичної мережі Укрпошти

  Верховна Рада 21 жовтня ратифікувала гарантійну угоду "Проєкт розвитку АТ" Укрпошта ": Логістична мережа і Сільське відділення" між Україною та Європейським банком...

  На Донеччині планують побудувати содовий завод

  У Донецькій області планується створити нове виробництво кальцинованої соди в рамках проєкту індустріального хімічного парку "Слов'янський". Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА,...

  Зараз читають

  ​Нібулон сплатив понад 540 мільйонів гривень податків з початку року

  За три квартали 2021 року "Нібулон" направив 541,03 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів.

  Порт Ніка-Тера прийняв найдовше судно у своїй історії

  Порт Ніка-Тера, що входить в структуру Group DF, прийняв судно з найбільшою довжиною у своїй історії –...

  У Кам’янці-Подільському починають будувати другу чергу насіннєвого заводу

  Компанія «КВС-Україна» починає будувати другу чергу свого комплексу з кондиціювання насіння у Кам'янці-Подільському на Хмельниччині.

  На завершальний етап вийшло об’єднання Турбоатома та Електроважмашу

  Про це розповів виконувач обов'язків голови Харківської обласної адміністрації Олександр Скакун після наради у прем'єр-міністра, присвяченої новому...