9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

FlixBus запустив два нових міжнародних рейси з України

Автобусний оператор FlixBus запустив два нових міжнародних рейси з України: Київ — Краків — Прага і Київ — Вільнюс.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Вперше лінія компанії зв’язала Україну з країнами Балтії, в которих FlixBus недавно відкрив свої перші маршрути”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що автобус за маршрутом Київ — Вільнюс вирушає щодня з Києва о 19:20 і прибуває в аеропорт Вільнюса о 8:40 ранку, а потім на автовокзал о 9:05. З Вільнюса відправлення відбувається о 21:30, далі заїзд в аеропорт литовської столиці і прибуття до Києва о 11:50 наступного дня. Маршрут лінії: Київ — Чернігів — Вільнюс.

Перевізником виступає литовська компанія Ollex.

“В останні роки Литва стала популярним туристичним напрямком для українців. Згідно з даними Департаменту статистики Литовської Республіки, торік в Литву приїхало на 44% більше українців, ніж у 2018 році. Це найвищий приріст серед приїжджих з усіх країн. І хоча сьогодні пандемія вносить свої обмеження, в довгостроковій перспективі зростання туризму з України в Литву продовжаться. Тепер до Вільнюса можна дістатися просто і за доступною ціною на комфортному автобусі, і далі, зробивши одну пересадку — по країнах Балтії”, – коментує директор FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії Міхал Леман.

blank

Рейс Київ — Прага виїжджає з Києва 4 рази на тиждень о 17:00, о 7:30 ранку прибуває до Кракова, о 16:30 в Прагу. Назад автобус відправляється 5 разів на тиждень о 20:00 з Праги, з прибуттям до Києва о 19:30 наступного дня. Маршрут лінії: Київ — Житомир — Рівне — Львів — Краків — Катовіце — Оломоуц — Брно — Прага.

Автобусним партнером FlixBus на цій лінії став український перевізник TransTempo. Автобуси обох ліній зберегли брендування компаній-перевізників, з зеленими наклейками на борту “In cooperation with FlixBus”.

FlixBus запустив свою мережу в країнах Балтії — Естонії, Латвії та Литві на початку липня. Сьогодні компанія пропонує щоденні рейси з Таллінна, Риги та Вільнюса в більш ніж 10 інших балтійських міст.

blank

“Нові лінії об’єднали три регіони FlixBus в Східній Європі — Україну, Польщу та країни Балтії. Це відкриває великі можливості для подорожей з пересадками. Зробивши пересадку в Вільнюсі, можна доїхати до 11 міст Литви, Латвії, Польщі та Німеччини, включаючи Ригу, Берлін, Варшаву, Познань. З Кракова можна дістатися прямими рейсами в Чехію, Словаччину, Німеччину, Хорватію, Угорщину і Нідерланди”, – підсумували в FlixBus.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають