9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Естонська залізниця проведе переговори з УЗ стосовно продовження поїзда Чотирьох столиць до Таллінна

В середині грудня Естонська залізниця обговорить з “Укрзалізницею” питання можливості продовження маршруту поїзда до Таллінна в 2019 році.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Естонська залізниця все ще розглядає варіант продовження в 2019 році маршруту поїзда “Чотири столиці” (Київ-Мінськ-Вільнюс-Рига) до Таллінна. Але для остаточного вирішення в Естонії хочуть розуміти, яким зараз є завантаження поїзда, а також мають намір провести в середині грудня переговори з ПАТ “Укрзалізниця”.

Про це розповів директор з бізнес-розвитку Eesti Raudtee (національна залізницна компанія Естонії) Артур Райхманн. За його словами, остаточне розуміння щодо рентабельності цього маршруту у компанії буде після завершення маркетингового дослідження, замовленого залізничним підприємством.

“Знаходимося в фазі переговорів, і план – зустрітися з українською стороною на початку або в середині грудня”, – повідомив топ-менеджер Eesti Raudtee.

На журналістів про те, який інтерес жителів Естонії до цього поїзду, Райхманн відповів:

“Ми робили початкову загальну оцінку. Оцінювали, чи є економічно вигідним проект. Коли вони (УЗ) починали з графіком один раз на тиждень, то не так реально було це робити до Таллінна. Наскільки я знаю, вони вже роблять графік три рази на тиждень, і це вже виглядає більш реально. Те, що нас дуже цікавить, скільки там людей в цьому поїзді … Сподіваємося, що там буде такий пасажиропотік, який дозволить залучити пасажирів і сюди (в Таллінн)”.

Артур Райхманн зазначив, що не дуже оптимістично оцінює трафік з Естонії в напрямку України, а більше вірить в інтерес пасажирів на проїзд у зворотному напрямку – “з півдня до Таллінна”. Тобто розрахунок робиться на туристів, які захочуть відвідати естонську столицю.

“Конкуренція з автобусами досить велика, і якщо ми їдемо, наприклад, до Києва на поїзді, нам потрібно пройти транзитом через Білорусь. Це для нас означає окремі візи”, – прокоментував Артур Райхманн.

Відзначимо, що згідно з графіком на сайті “Укрзалізниці” до кінця поточного року поїзд “Чотирьох столиць” буде відправлений з Києва ще двічі – 30 листопада і 6 грудня.

АвторЦТС

Останні новини:

Зараз читають