9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

Експресом до Борисполя скористався 100-тисячний пасажир

Швидкісним експресом Kyiv Boryspil Express, що курсує між Києвом та Міжнародним аеропортом “Бориспіль”, уже скористалося 100 тисяч пасажирів. В “Укрзалізниці” відзвітували про першу тисячу рейсів експреса до Борисполя здійснив близько 3 тисяч рейсів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку голови правління АТ “Укрзалізниця” Євгена Кравцова у мережі Facebook.

Ювілейним 100-тисячним пасажиром нового експресу стала пані Тетяна, що прилетіла з Китаю.

Картинки по запросу Аэропорт Киев Борисполь

“Минулої суботи експресом було перевезено 100-тисячного пасажира. Це дуже гарний показник для проекту, що працює менше двох місяців. У середньому на добу ми перевозимо близько 2 тисяч пасажирів, з яких 52% в напрямку аеропорту та 48% зворотно. Рекордну кількість – 2477 пасажирів – було перевезено 28 грудня минулого року, а найменшу – 1 січня цього року – 1015 пасажирів”, – зазначив керівник “Укрзалізниці”.

За словами Кравцова, наразі спостерігається тенденція, що найчастіше пасажири обирають Kyiv Boryspil Express у п’ятницю та середу. Так, у п’ятницю експрес перевозить у середньому 1921 пасажира, з яких 1090 – у напрямку Борисполя. У середу 956 із 1858 пасажирів подорожують до Києва.

“Уже в червні ми очікуємо на збільшення пасажиропотоку на цій лінії. За прогнозами, від початку літа і до середини осені, коли триватиме сезон відпусток та призначатимуться чартерні літаки, аеропорт “Бориспіль” обслуговуватиме щомісяця понад 40 тисяч пасажирів. Саме тоді очікується суттєве збільшення кількості пасажирів Kyiv Boryspil Express, і ми вже готуємось до цього періоду”, – резюмував Кравцов.

Останні новини:

Зараз читають