9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Дизель-потяг ДПКр-2 Крюківського вагонобудівного заводу проїхав вже майже мільйон кілометрів

Дизель-поїзд ДПКр-2 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу з моменту введення в експлуатацію в жовтні 2015 року та станом на 18 липня поточного року проїхав 933 443 км. Щодня це число збільшується на 534 км, наближаючись до показника в 1 мільйон км.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

На підприємстві відзначили, що сьогодні поїзд працює на тому ж маршруті, з якого починав, – Львів-Чернівці. Відстань між кінцевими станціями складає 267 км, на маршруті чотири проміжні зупинки – Ходорів, Івано-Франківськ, Коломия, Снятин.

Обслуговування поїзда ТО-2, ТО-3 здійснюється в моторвагонному депо Львова. Планові регламентні ремонти – в Тернополі, де є відповідна ремонтна база. Останній з них – ТР-2 був пройдений в листопаді 2020 року.

blank

Дизель-поїзд ДПКр2-001 складається з трьох вагонів. Експлуатаційна швидкість – 140 км/год, конструкційна – 154 км/год. У складі дизель-поїзда два головних вагони з кабінами управління та апаратними відсіками. Кількість приводних візків – три (по одному в кожному вагоні). Вагони мають блоки крісел, розташованих за схемою 3х3.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають