9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

ДП “Антонов” та Airbus вивчають можливість співпраці в питанні вантажоперевезень

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков відвідав у Франції конференцію, яка присвячене інвестиціям в інфраструктуру. Обговорювалися питання дорожнього будівництва, залізничного транспорту та авіації.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За підсумками зустрічей у Франції на тему авіації міністр інфраструктури розповів наступне:

“Цього літа міністерство розпочало співпрацю з французькою консалтинговою компанією Aerogestion по оптимальній моделі створення національного авіаперевізника. Зараз ми в другій фазі проєкту, до кінця року готуємо презентацію результатів та рішення уряду”, – розповів міністр інфраструктури.

blank
Ан-124 України доставив винищувачі F/A-18 до Канади. Листопад 2020. Фото: ЗС Канади

“В рамках розробки концепту національного авіаперевізника ми також вивчаємо можливості для співпраці ДП “Антонов” і Airbus для вантажних перевезень і пожежних літаків”, – додав Кубраков. Будь-яких деталей такого співробітництва міністр не розкрив.

Нагадаємо, що в серпні президент України Володимир Зеленський провів зустріч з директором французької консалтингової компанії Aerogestion Марком Роше, на якій також були обговорені моделі створення національного авіаперевізника України й де Зеленський заявив, що вже в цьому році планує отримати конкурентоспроможного державного авіаперевізника. Відзначимо, що роботу консультанта фінансує уряд Франції.

Тим часом 17 вересня в аеропорту Бориспіль відбулася презентація літака Airbus A220-300. Метою презентації в Airbus назвали розширення присутності на українському ринку. Але є підстави вважати, що французька сторона може запропонувати повітряні судна даного типу для українського національного перевізника.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають